Video abspielen

KaVo Street Art

Edition 2023

Artystyczne, wyjątkowe i bardzo ekskluzywne.

Oto nowa KaVo Street Art Edition wprowadza sztukę do Twojego gabinetu.

Nowa kolekcja Street Art Edition 2023 firmy KaVo w spektakularny sposób łączy sztukę miejskiej ulicy z wnętrzami
gabinetu stomatologicznego.

Edycja zawiera jedynie 80 unitów stomatologicznych, z których każdy jest sam w sobie unikatem – a poza tym wyjątkową, śmiałą deklaracją.

dni
0
odcieni kolorów
0
unikatowych egzemplarzy
0
m2 ściany
0

Imponujące, limitowane i ekskluzywne.

Hala magazynowa o wysokości 10 m, ważąca 1,2 tony ściana rozpościerająca się na powierzchni 54 m2 i 160 osłon do korpusów urządzeń KaVo: w ciągu czterech dni artysta sztuki ulicznej „Stone Graffiti” stworzył imponujące dzieło, a wraz z nim ekskluzywną, limitowaną kolekcję KaVo Street Art Edition 2023.

Na całej powierzchni przyszłego dzieła rozmieszczono osłony do korpusów 40 unitów KaVo uniQa i 40 unitów KaVo ESTETICA E70/80 Vision w precyzyjnie wybranych miejscach, a następnie całość została spryskana farbami o niebanalnie dobranych różnorodnych odcieniach.

Ogromny żuraw malowany sprayem.

Wyrazisty, główny motyw graffiti stanowi żuraw potężnych rozmiarów, który jest utożsamiany ze szczęściem, mądrością, sukcesem – i to nie tylko wśród nacji Dalekiego Wschodu.

Każdy z tych 80 korpusów jest wyjątkowym, niepowtarzalnym dziełem, które KaVo dostarcza z certyfikatem autentyczności, a także z artystycznym wydrukiem przedstawiającym całe dzieło, opatrzonym podpisem i indywidualnymi zdobieniami spod ręki samego artysty.

KILKA SŁÓW O ARTYŚCIE:

Artysta o pseudonimie „Stone Graffiti”, tworzący murale i graffiti, rozpoczął swoją przygodę z graffiti w 2008 roku, zainspirowany nowojorską sceną street artu.

Od tego czasu dekoruje na zlecenie elewacje zewnętrzne budynków na całym świecie, zdobi wnętrza nonszalanckim designem ulicy oraz pokrywa swoimi wyrazistymi motywami płótna i wszelkiego rodzaju obiekty, zmieniając je w ekskluzywne dzieła sztuki.

To takie

proste:

1.

Na stronie www.kavo.com/pl/
streetart znajdziesz galerię
dostępnych wzorów do urządzeń,
stanowiących poszczególne elementy całego dzieła.

2.

Wybierz dla siebie unikatowe dzieło street art firmy KaVo i je zarezerwuj.

3.

Następnie w ciągu dwóch tygodni złóż zamówienie, podając szczegóły rezerwacji – do unitów KaVo uniQa lub KaVo ESTETICA E70/80 Vision – swojemu dystrybutorowi.

4.

Otrzymasz swój wyjątkowy, kompletnie zmontowany, designerski unit stomatologiczny KaVo wraz z certyfikatem autentyczności i artystycznym wydrukiem z odręczną sygnaturą artysty (79 x 54 cm).

Wybierz swój osobisty

unikalny element

Notes: E = ESTETICA E70/E80 Vision | U = KaVo uniQa | X =  already reserved

Rezerwuj

teraz:

Wybierz swój unikalny ESTETICA E70/E80 Vision:

LUB

Wybierz swój unikalny KaVo uniQa: